Web Sitesi Tasarımı

Sarıyerin en sevilen Restoranı’nın marka değerini yansıtmayan web sitesini; dünya standartlarında, kullanıcı dostu, yüksek teknoloji alt yapısına sahip ve mobil cihazlar ile uyumlu bir hale getirdik.

Yeni bir Tasarım

Web sitesi tasarlamak bizim için her zaman heyecan verici olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Web sitesi tasarımı sürecine fikirlerinizi, beğenilerinizi, amaç ve hedeflerinizi analiz edip başlıyor; sonucunda hayallerinizin ötesinde bir web sitesi tasarımı ile karşınıza çıkıyoruz.

Katalog ve Broşür Tasarımları

Günümüz dijital dünyasında, basılı yayınlara ilgi azalmasına rağmen katalog ve broşür çalışmaları, gelenekselliği elden bırakmayan sektörlerde halen büyük önem taşımaktadır. Bizde Tarihi Sarıyeri Muhallebicisine kurumsal tasarım normlarına uygun, etkileyici grafik tasarımlara sahip ve kaliteli baskı kullanarak, basılı çalışmalar yapmaktayız.

Menü Tasarımı

Bir restoranta gittiğinizde dikkat edeceğiniz ilk şey oturduğunuz masalar ve restorant dizaynıdır, ikinci şey ise garson tarafından önünüze getirilen menü. Günümüzün şartlarında bir restorant menüsü firmanın marka imajını sergilemesinde önemli bir rol oynar ve bizde bunun farkındayız.

Kurumsal Kimlik

Her türlü tasarımdan heyecan duyan, tasarımı bir hayat tarzı olarak benimseyen UNO İSTANBUL olarak en önem verdiğimiz şey kurumsal kimlik tasarımlarıdır. Kurumsal kimlik, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Diğer bir deyişle, kurumun kendini ifade etme şeklidir.Unutulmamalıdır ki kurumlar, çizgilerini belirleyip geliştirdikleri andan itibaren kazanmaya başlar! Bir markayı marka yapan en önemli unsur belli standartlara sahip olmasıdır. TSM’de standart kusursuz ürün ve pozitif müşteri memnuniyeti ile belirlenmektedir. Biz de bu aşamada tüketici davranışlarındaki tecrübelerimizi kullanarak TSM’nin yüzünü tüketici odaklı olarak yeniledik. Sade ve anlaşılır bir kimlik oluşturduk.

3! 2! UNO!

Siz zahmet etmeyin biz size geliriz. Hemde markanıza özel projelerimiz ile ... Tatlı yiyelim markanızı konuşalım dilerseniz sizide ofisimizde ağırlayalım.