Web Sitesi Tasarımı

Biz, bir Web sitesi tasarlarken ona marka’nın hislerini katıyoruz. Bu şekilde, insanlar bir markadan ne beklemeleri gerektiğini bilirler ve sitenizi hatırlayabilirler.

Medya Takip Sistemi

Müşterinin ihtiyacı doğrultusunda kapasitesine uygun olarak değişik özel sistemler tasarlar ve gerçekleştirir. UNO olarak Message İlişime yaptığımız medya takip sistemi artık işleri daha kolay..

Sunum Dosyası

Görsel ve estetik açıdan profesyonellik yanı sıra kurumsallığı da ortaya çıkartan sunum dosyalarını firmalar sıklıkla kullanırlar. UNO olarak en önem verdiğimiz konulardan biriside müşterilerimizin görsel olarak vitrinlerinin güzel olmasıdır.

Kurumsal Kimlik

Bize göre kurumsal kimlik markamızın kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade, sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. UNO olarak kurum veya firmanızı güçlendirir ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar.

Katalog Tasarımı

Günümüz dijital dünyasında, basılı yayınlara ilgi azalmasına rağmen katalog ve broşür çalışmaları, gelenekselliği elden bırakmayan sektörlerde halen büyük önem taşımaktadır. Medya sektörü de böyle bir sektördür. Bizde Message İletişim’de kurumsal tasarım normlarına uygun, etkileyici grafik tasarımlara sahip ve kaliteli baskı kullanarak, basılı çalışmalar yapmaktayız.

3! 2! UNO!

Siz zahmet etmeyin biz size geliriz. Hemde markanıza özel projelerimiz ile ... Tatlı yiyelim markanızı konuşalım dilerseniz sizide ofisimizde ağırlayalım.