Web Sitesi Tasarımı

Birçok kez yılın markası ödülünü almış Kaşmir Halı’nın, marka değerini yansıtmayan web sitesini; dünya standartlarında, kullanıcı dostu, yüksek teknoloji alt yapısına sahip ve mobil cihazlar ile uyumlu bir hale getirdik.

Application

Modern dünyanın vazgeçilmez unsuru olan mobil uygulama konusunda da Kaşmir Halı’ya yardımcı olduk. Kişiselleştirilebilir, kullanışlı ve keyif veren unsurlara sahip Kaşmir Halı Application uygulaması, hem İOS hem de Android işletim sistemlerinden indirilebiliyor.

Sanal Stüdyo Uygulaması

Halı Seçim Planlayıcıs! Kaşmir Halı için hazırladığımız sanal stüdyo uygulaması ile tüketicilerin, dilediği stilde, farklı kombinasyonlarda, birçok deneme yaparak, evlerine uygun halıyı seçmeleri çok kolaylıkla yapılmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Dijital reklam stratejilerinde, iletişim pazarlaması olarak en önemli araç sosyal medyadır. Kaşmir Halı’da hedef kitle belirleyerek, anlaşılır ve güçlü içerik yönetimi ile markanın imajına katkı sağlıyoruz.

Katalog ve Broşür Tasarımları

Günümüz dijital dünyasında, basılı yayınlara ilgi azalmasına rağmen katalog ve broşür çalışmaları, gelenekselliği elden bırakmayan sektörlerde halen büyük önem taşımaktadır. Halı sektörü de böyle bir sektördür. Bizde Kaşmir Halı’da kurumsal tasarım normlarına uygun, etkileyici grafik tasarımlara sahip ve kaliteli baskı kullanarak, basılı çalışmalar yapmaktayız.

Basılı Reklam İlanları Tasarımları

Kaşmir Halı için ürün tanıtımının ön plana çıkarıldığı, anlaşılır ve dikkat çekici basılı reklam tasarımları yapıyoruz.

Mağaza Görselleri

Görsellik mağazacılıkta satın almayı teşvik eden yegane unsurdur. Kaşmir Halı mağaza iç ve dış görsellerinde; sıradışı, bohem ve duyulara hitap eden çalışmalar yaparak tüketicileri heyecanlandırıyoruz.

  • PAYLAŞ:

3! 2! UNO!

Siz zahmet etmeyin biz size geliriz. Hemde markanıza özel projelerimiz ile ... Tatlı yiyelim markanızı konuşalım dilerseniz sizide ofisimizde ağırlayalım.