Web Sitesi Tasarımı

Başta Akıllı Bisiklet Kiralama olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren Baksi’nin web sitesi, UNO öncesi kurumsal tarzını hissettirmiyordu. Tasarım ve alt yapı güncellemesi ile Firmaya yakışan bir web sitesi hazırladık.

Application

Firma’nın bünyesindeki tüm şirketler için mobil uygulama çalışmaları da yaptık. Özellikle Baksi Akıllı Sistemleri tüketici ilgisi kazanmak adına yaptığımız içerik ve reklam kampanyaları çalışmaları mobil ortamında çok iyi geri dönüşler almamıza neden oldu.

Katalog ve Broşür Çalışmaları

Baskılı ürün grubu çalışmalarında, ajan olarak; sadece grafik tasarım konusunda değil fotoğraf çekimi ve baskı alanlarında da gereken sorumlulukları aldık. Proje ortaklarımız ile anahtar teslim, müşteri talebini tam anlamıyla karşılayan işler yaptık.

Kurumsal Kimlik

Bir markayı marka yapan en önemli unsur belli standartlara sahip olmasıdır. Baksi de standart kusursuz ürün ve pozitif müşteri memnuniyeti ile belirlenmektedir. Biz de bu aşamada tüketici davranışlarındaki tecrübelerimizi kullanarak Baksi’nin yüzünü tüketici odaklı olarak yeniledik. Sade ve anlaşılır bir kimlik oluşturduk.

Akıllı Bisikletlerin Terminal Tasarımları

Bisikletlerin kredi kartı ve/veya kent ulaşım kartlarıkullanılarak kiralanmasını sağlayan, endüstriyel bilgisayar entegreli, dokunmatik ekranlı, merkezi bilgisayar sistemi ile sürekli veri alışverişi yapan ve bölgesindeki park istasyonların yönetimi sağlayan akıllı üniteleri tasarladık.

Logo Tasarımı

Baksi, akıllı bisiklet sistemlerini sağlam temellerine baştan çıkarıcılığı ve heyecanı eklediği yepyeni bir marka olarak pazara sunuyoruz. Bu heycanımızı logo tasarımımıza katarak markaya hayat verdik.

  • PAYLAŞ:

3! 2! UNO!

Siz zahmet etmeyin biz size geliriz. Hemde markanıza özel projelerimiz ile ... Tatlı yiyelim markanızı konuşalım dilerseniz sizide ofisimizde ağırlayalım.