Web Sitesi Tasarımı

Başta tekstil olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren Aydın Grubu’nun web sitesi, UNO öncesi kurumsal tarzını hissettirmiyordu. Tasarım ve alt yapı güncellemesi ile Aydın Grubu’na yakışan bir web sitesi hazırladık.

Application

Grup bünyesindeki tüm şirketler için mobil uygulama çalışmaları da yaptık. Özellikle Sinem Eşarp’ta tüketici ilgisi kazanmak adına yaptığımız içerik ve reklam kampanyaları çalışmaları mobil ortamında çok iyi geri dönüşler almamıza neden oldu.

Katalog ve Broşür Çalışmaları

Baskılı ürün grubu çalışmalarında, ajan olarak; sadece grafik tasarım konusunda değil fotoğraf çekimi ve baskı alanlarında da gereken sorumlulukları aldık. Proje ortaklarımız ile anahtar teslim, müşteri talebini tam anlamıyla karşılayan işler yaptık.

Kurumsal Kimlik

Bir markayı marka yapan en önemli unsur belli standartlara sahip olmasıdır. Aydın Grubu’nda da standart kusursuz ürün ve pozitif müşteri memnuniyeti ile belirlenmektedir. Biz de bu aşamada tüketici davranışlarındaki tecrübelerimizi kullanarak Aydın Grubu’nun yüzünü tüketici odaklı olarak yeniledik. Sade ve anlaşılır bir kimlik oluşturduk.

Outdor Çalışmaları

Sadelik basit gibi görünen ama uygulaması çok zor olan bir anlayıştır. Bazen bir kelime ya da bir resim ile birçok olguyu bir anda anlatabilirsiniz. Bizde Aydın Grubu Bilboard reklamlarında bu doğrultuda çalıştık.

Aydın Grubu Şirketleri

Grubun faaliyet gösteren ve kurumsal iletişim çalışmalarını yaptığımız şirketleri aşağıda gösterilmektedir.

3! 2! UNO!

Siz zahmet etmeyin biz size geliriz. Hemde markanıza özel projelerimiz ile ... Tatlı yiyelim markanızı konuşalım dilerseniz sizide ofisimizde ağırlayalım.