Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir.

B2b bayi sistemi

Bayi yönetimi için geliştirilen B2B yazılımı ile bayilerini tek merkezden yönetir. UNO olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetle artık işlerini ve çalışmalarını daha kolay yönetebilecekler.

Katalog ve Broşür Çalışmaları

Baskılı ürün grubu çalışmalarında, ajan olarak; sadece grafik tasarım konusunda değil fotoğraf çekimi ve baskı alanlarında da gereken sorumlulukları aldık. Proje ortaklarımız ile anahtar teslim, müşteri talebini tam anlamıyla karşılayan işler yaptık.

Kurumsal Kimlik

Bir markayı marka yapan en önemli unsur belli standartlara sahip olmasıdır. Satudaş’ın da standart kusursuz ürün ve pozitif müşteri memnuniyeti ile belirlenmektedir. Biz de bu aşamada tüketici davranışlarındaki tecrübelerimizi kullanarak Satudaş’ın yüzünü tüketici odaklı olarak yeniledik. Sade ve anlaşılır bir kimlik oluşturduk.

Paket Tasarımları

Ambalaj tasarımı, bir ürünün müşteri tarafından farkedilmesini sağlayan en önemli unsurdur. Bununla birlikte, ürünün ambalaj tasarımının dikkat çekici olması büyük önem taşımaktadır.

Paket Çalışmaları

Sadelik basit gibi görünen ama uygulaması çok zor olan bir anlayıştır. Bazen bir kelime ya da bir resim ile birçok olguyu bir anda anlatabilirsiniz. Bizde Satudaş paketlerini bu doğrultuda çalıştık.

3! 2! UNO!

Siz zahmet etmeyin biz size geliriz. Hemde markanıza özel projelerimiz ile ... Tatlı yiyelim markanızı konuşalım dilerseniz sizide ofisimizde ağırlayalım.