[lab_text_autotype typed_text=”

*HİZMETLERİMİZ*

“][lab_text_autotype typed_text=”#E-8_JTNDZm9udCUyMHNpemUlM0QlMjIzJTIyJTNFJTJBTSVDMyVCQ2tlbW1lbGxpayUyMG9sYSVDNCU5RmFuJUMzJUJDc3QlQzMlQkMlMjAlQzUlOUZleWxlciUyMHlhcG1ha2xhJTIwZGUlQzQlOUZpbCUyQyUyMHMlQzQlQjFyYWRhbiUyMCVDNSU5RmV5bGVyaSUyMG9sYSVDNCU5RmFuJUMzJUJDc3QlQzMlQkMlMjBpeWklMjB5YXBtYWtsYSUyMGVsZGUlMjBlZGlsaXIuJTJBJTNDJTJGZm9udCUzRSUwQQ==”]

WEB TASARIMI

Web tasarımı, içinde barındırdığı fotoğraf, açıklama, fiyat, iletişim vb bilgileriyle kullanıcıya günün her saati ulaşabilmesinin yanı sıra tasarımıyla da firmaların ofisi, fabrikası,tesisi kısaca online yüzüdür. Web tasarımı zaman, prestij, güven duygusu açısından çok önemlidir. Renk, şekil, konumlandırma vb gibi kurallarla her ne kadar grafik tasarım alanına dahil olarak görünse de altyapısal olarak farklı bir konumdadır. Firmanın kurumsal yapısıyla uyumlu arayüz tasarımına, kullanıcıların site içirisindeki davranış şekillerine, devamlı güncellenen kodlara, yazılım bilgilerine, arama motoru optimizasyon işlemlerine hakim olunması gerekmektedir. Tasarımsal ve yazılımsal anlamda kullanıcı, firma ve arama motoru dostu olmalıdır.

GRAFİK TASARIMI

Trend gerekliliklerinden ziyade “Trend Oluşturmak”tır hedefimiz. Ürünün, hizmetin veya şirketin zihinlerde edineceği yeri güçlendirmeye çalışmaktayız. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Marka algısı temeli üzerine inşa ettiğimiz Marka ismi ve Slogan yapılanmalarından sonra, ihtiyaç duyulan Görsel ve Metinsel kurgularla.

Dünya ne istiyorsa fazlasını sunuyoruz,“ötekilerden” ayırıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, belirli sınırlar çerçevesinde oluşturulmuş, periyodik değişime kapalı, kurumun duruşunu dışarı anlatan yüzü/kimliğidir. Zamanla kurum ile bütünleşecek olan görsel tasarım (renkler, grafik öğeleri ) ve kullanım alanlarına özel, özenle hazırlanan kurumsal kimlik kitabı, bu oluşumu tamamlayan iki önemli unsurdur. Kurumsal kimlik kitabı; kurumun mihenk taşı olma özelliğini taşıyan amblem (logo) ile başlar, personel kıyafetinden web sayfasına, sertifika tasarımından, ambalaj tasarımına kadar kurum içi / kurum dışı gerekli olan bir çok materyalin nasıl ve ne ölçülerde kullanılacağını anlatır.

AMBLEM / LOGOTYPE

Logo kısaca, firma veya markayı en iyi şekilde anlatabilen grafiksel sembol, yazı veya şekillerden oluşan, kitlenin bilinç altına imza niteliğinde kazınacak olan tasarımdır. Sektörü veya firma duruşunu en iyi şekilde yansıtan, içerisinde barındırdığı duyguyu aktarabilen bir yapıda ve değişen çağa rağmen uzun yıllar kendini ifade edebilir güçte olması önem taşır. Firmayı doğru şekilde temsil etmeye devam edebilmesi için, oluşturulan logonun bir çok kural çerçevesinde tamamlanması gerekmektedir.

Sektör, kitle, firma profili vs dikkate alınarak profesyonel ekip tarafından hazırlanan logo tasarımı değişime ihtiyaç duymaz ve böylece firma/marka tutarlılığını devam ettirerek, yeni logo tasarımıyla doğabilecek tanıtım maliyetlerinin de önünü kapatmış olur. Profesyonelce hazırlanmayan logo tasarımları kısa vadede yenileme ihtiyacını doğurur, bu da sürekli personel değiştiren firma profilinden çok da farklı değildir.

KATALOG / BROŞÜR

Katalog ve broşürler potansiyel müşteri kitlesine ürün veya hizmet hakkında bilgi vererek, bu ürün veya hizmetin satın alım eylemine geçilmesini sağlamak amacıyla çeşitli tanıtım mecralarını kullanarak ve belirli bir bütçeyi gerektiren kişisel olmayan satış iletişimidir. Hazırlanan reklamın herkese veya özel bir kesime sesleniyor olması, benzerlerinden ayrılarak akılda kalıcı olması, ürün/hizmet hakkında gerekli olan bilgileri sunması ve tüm bunları güçlü bir görsel destekle iletmesi gerekmektedir. Görsel algının en önemli özelliğinin belleğe veriler kaydederek gerekli durumlarda bu kaydı bizlere tekrar göstermesi, reklamda “tekrar” ilkesi ile örtüşür. Hazırlanan tasarımın profesyonel kabul edilmesi, reklam konusunu sunduğu fikir ve bu fikrin izleyicide çeşitli duygular uyandırması da etkili reklamın en önemli kısmını oluşturur. Büyük firmaların imaj veya advertorial reklam tarzı, daha küçük işletmeler için kitlede beklenen etkiyi yaratmayacak “kalabalık” ve “masraftan” ibarettir.

SEO HİZMETLERİ

Arama motoru optimizasyonu şeklinde dilimize çevrilen “SEO” (Search Engine Optimization), teknik açıdan arama motorlarının web sayfalarının yazılımsal altyapılarını daha rahat bir şekilde taraması işlemidir. Arama motorlarının aranan kelimelere ait web sitesi sonuçlarını matematiksel hesaplarla listeler. Bu hesaplar belirli kriterler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Web sayfalarının yazılım altyapısının da bu kriterlere dikkat edilerek hazırlanması, ne yapması gerektiğini ve ne yaptığını bilen yazılımcıların elinden çıkmalıdır.

İnternet kullanımı dünya üzerinde %50 oranındadır. Bu sebeple internet, büyük bir Pazar statüsünde ve hızla büyüme eğilimindedir. Talebin arttığı yerde rekabet de doğal getirilerdir. Bu anlamda SEO yapılandırmaları stratejik ve teknik anlamda büyük bir yoğunluk içerisinde tamamlanır. Etkisi 3-6 ay arasında ölçülebilir. Gelişmekte olduğu için aldatmacalara da açıktır.

Dijital Medya Tasarımı

Teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde, masaüstü bilgisayarlar yerlerini tabletlere ve akıllı telefonlara bırakmıştır. Uno’un sunduğu dijital medya çözümleri, firmaların bu değişimdeki yerlerini almalarını sağlar. Ayrıca Uno’un tasarladığı yenilikçi ürünler, firmaların sektörlerinde öncü olmalarına destek olacaktır.

Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık Uno’un uzman olduğu diğer alanlardan biridir. Bu alanda ajans, sağladığı diğer servislere entegre ya da tamamen bağımsız fotoğrafçılık hizmetleri sunmaktadır. İhtiyaca göre model ve tam kadro bir prodüksiyon ekibi ile projeler desteklenmektedir. Bu destek ise projelerin en uygun biçimde yönetilmesi ve çalışmalarda en doğru anlatım dilinin kullanılması olanağını sunar.

Sosyal Medya

Sosyal medya markalar için önemini giderek arttıran bir kavram. Facebook’ta, Twitter’da, FriendFeed’de ve daha birçok mecrada markalar, ürünler ve kişiler hakkında yorum yapılıyor, içerik paylaşılıyor, tavsiye alınıyor. Kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili şikayetlerini sosyal medyada dile getiriyor.

Uno, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. Uno, aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik yaratıcı sosyal medya kampanyalarını, Facebook ve diğer kanallarda hayata geçirdiği aplikasyonları da kullanarak hayata geçirmektedir.

Uno, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. Boom, aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik yaratıcı sosyal medya kampanyalarını, Facebook ve diğer kanallarda hayata geçirdiği aplikasyonları da kullanarak hayata geçirmektedir.

Uno sizi gerçek hedef kitlenizle buluşturur! Sosyal Medya Stratejilerinizi detaylı analizlerin ardından belirler, sosyal medya hesap yönetiminizi kitlenizle sizi bütünleştirecek şekilde yönetir, yaratıcı kampanya ve aplikasyonlarla markanızı zirveye taşır.

3! 2! UNO!

Siz zahmet etmeyin biz size geliriz. Hemde markanıza özel projelerimiz ile ... Tatlı yiyelim markanızı konuşalım dilerseniz sizide ofisimizde ağırlamaktan mululuk duyarız.